Her finner du oversikten over når ditt barn skal danse.

Merk at det vil komme egen plan for øving og oppmøtetider!

 

Forestilling kl.1030 - her danser LAG I

Forestilling kl.1300- her danser LAG II

Forestilling kl.1600 - her danser LAG III

Forestilling kl.1830 - her danser LAG IV

 

Se nøye under hvert lag hvor ditt barn skal danse. Noen grupper danser på en forestilling/ ett lag, mens noen grupper danser på flere forestillinger/ flere lag. 

Navn på lærer står i parantes. 

 

LAG I 

Klassisk ballett torsdag 1515-1645 (Agnes)

Jazzdans torsdag 1645-1815 (Agnes)

Klassisk ballett mandag/onsdag 1645-1745 (Jøran og Ann Kathrin)

Klassisk ballett mandag 1930-2100 (Jøran)

Streetkids mandag 1630-1730 (Elisabeth)

Samtidsdans mandag1730-1900 (Elisabeth)

Streetkids tirsdag 1600-1700 (Elisabeth)

Streetkids tirsdag 1700-1800 (Elisabeth)

Streetkids tirsdag 1815-1915 (Elisabeth)

Jazzdans tirsdag 1915-2015 (Elisabeth)

Barnedans mandag 1630-1715 (Maren)

Jazzkids mandag 1730-1830 (Maren)

Jazzdans tirsdag 1515-1630 (Maren)

Klassisk ballett onsdag 1730-1830 (Maren)

Klassisk ballett torsdag 1530-1630 (Maren)

FoTa onsdag 1815-2015 (Ann Kathrin)

Stepping torsdag 1830-1930 (Sharon)

Streetdance mandag 1530-1630 (Sergei)

Street gutter mandag 1800-1900 (Sergei)

Streetdance tirsdag 1830-1930  (Sergei)

Street gutter onsdag 1500-1630 (Sergei)

Streetdance onsdag 1630-1745 (Sergei)

Streetdance torsdag 1530- 1630 (Sergei)

Streetdance torsdag 1900-2015 (Sergei)

 

 

LAG II

Klassisk ballett torsdag 1515-1645 (Agnes)

Jazzdans torsdag 1645-1815 (Agnes)

Klassisk ballett mandag/onsdag 1645-1745 (Jøran og Ann Kathrin)

Klassisk ballett mandag 1930-2100 (Jøran)

Streetkids mandag 1630-1730 (Elisabeth)

Samtidsdans mandag1730-1900 (Elisabeth)

Streetkids tirsdag 1600-1700 (Elisabeth)

Streetkids tirsdag 1700-1800 (Elisabeth)

Streetkids tirsdag 1815-1915 (Elisabeth)

Jazzdans tirsdag 1915-2015 (Elisabeth)

Jazzdans tirsdag 1515-1630 (Maren)

Barnedans tirsdag 1630-1715 (Maren)

Jazzkids tirsdag 1730-1830 (Maren)

Klassisk ballett torsdag 1730-1830 (Maren)

Klassisk ballett torsdag 1830-1930 (Maren)

FoTa onsdag 1815-2015 (Ann Kathrin)

Stepping torsdag 1830-1930 (Sharon)

Streetdance mandag 1530-1630 (Sergei)

Street gutter mandag 1800-1900 (Sergei)

Streetdance tirsdag 1830-1930  (Sergei)

Street gutter onsdag 1500-1630 (Sergei)

Streetdance onsdag 1630-1745 (Sergei)

Streetdance torsdag 1530- 1630 (Sergei)

Streetdance torsdag 1900-2015 (Sergei)

 

 

LAG III

Klassisk ballett torsdag 1515-1645 (Agnes)

Jazzdans torsdag 1645-1815 (Agnes)

Klassisk ballett  mandag/onsdag 1515-1645 (Jøran og Ann Kathrin)

Samtidsdans mandag 1800-1915 (Jøran)

Jazzdans mandag 1515-1630 (Maren)

Jazzdans mandag 1830-1930 (Maren)

Jazzkids tirsdag 1830-1930 (Maren)

Klassisk ballett onsdag 1530-1630 (Maren)

Barnedans onsdag 1630-1715 (Maren)

FoTa onsdag 1815-2015 (Ann Kathrin)

Klassisk ballett torsdag 1530-1630 (Ann Kathrin)

Klassisk ballett torsdag 1630-1730 ( Ann Kathrin)

Samtidsdans torsdag 1745-1915 (Ann Kathrin)

Stepping torsdag 1830-1930 (Sharon)

Streetkids mandag 1630-1730 (Sergei)

Streetdance mandag 1900-2015 (Sergei)

Street gutter tirsdag 1730-1830 (Sergei)

Street gutter onsdag 1500-1630 (Sergei)

Streetkids onsdag 1800-1900 (Sergei)

Streetdance onsdag 1900-2015 (Sergei)

Streetdance torsdag 1630-1730 (Sergei)

Streetdance torsdag 1900-2015 (Sergei)

 

LAG IV

Klassisk ballett torsdag 1515-1645 (Agnes)

Jazzdans torsdag 1645-1815 (Agnes)

Klassisk ballett  mandag/onsdag 1515-1645 (Jøran og Ann Kathrin)

Samtidsdans mandag 1800-1915 (Jøran)

Jazzdans mandag 1515-1630 (Maren)

Jazzdans mandag 1830-1930 (Maren)

Klassisk ballett onsdag 1530-1630 (Maren)

Jazzkids onsdag 1830-1930 (Maren)

Barnedans torsdag 1630-1715 (Maren)

FoTa onsdag 1815-2015 (Ann Kathrin)

Klassisk ballett torsdag 1530-1630 (Ann Kathrin)

Klassisk ballett torsdag 1630-1730 ( Ann Kathrin)

Samtidsdans torsdag 1745-1915 (Ann Kathrin)

Stepping torsdag 1830-1930 (Sharon)

Streetkids mandag 1630-1730 (Sergei)

Streetdance mandag 1900-2015 (Sergei)

Street gutter tirsdag 1730-1830 (Sergei)

Street gutter onsdag 1500-1630 (Sergei)

Streetdance onsdag 1900-2015 (Sergei)

Streetdance torsdag 1630-1730 (Sergei)

Streetkids torsdag 1800-1900 (Sergei)

Streetdance torsdag 1900-2015 (Sergei)