Vaktplan - brannvakt og garderobevakt

 

Her er oversikten over hvem som skal være brann -og garderobevakt

Alle må stille i gul refleksvest den dagen de kommer som vakt.

 

Fredag 25/5 kl.1530-2030

Victoria N Jelsa  -Lillesal

Hanne Knutsen  - Inngang gjestehavn

Andrea Øvernes - Biblioteksfoaje

Natasza Augustyn - Scene

Maria Giske Ueland - Sidescene

 

Lørdag 26/5 kl.0900-1345

Victoria Halvorsen - Lillesal

Claudia Sørmo - Inngang gjestehavn

Elisabeth Abercrombie Pedersen - Biblioteksfoaje

Bertine Sele - Scene

Frida Kvame Foss  - Sidescene

 

Lørdag 26/5 kl.1345-1730

Malin Nyberg - Lillesal

Ine Gabrielle Refsland – Inngang gjestehavn

Astrid Kolbu - Biblioteksfoaje

Hanne Thea Larsen - Scene

Oda Helgesen - Sidescene

 

Lørdag 26/5 kl.1730-2100

Sara Rivero - Lillesal

Marthe Kristine Høines – Inngang gjestehavn

Lene Regine Sørskår  - Biblioteksfoaje

Andrea Grude Tovslid - Scene

Dunja Barisic - Sidescene

 

Søndag 27/5 kl.0845-1215

Milla Sofie Hansen -Lillesal

Camilla Brun – Inngang gjestehavn

Carl Hagbart Skogland - Bibilioteksfoaje

Ingrid Furre Owe  - Sidescene/scene

 

 

Søndag 27/5 kl.1215-1445

Anna Amdal Kristoffersen - Lillesal

Nora Sefidroodi – Inngang gjestehavn

Greta Maljici - Biblioteksfoaje

Thea Isabell Løyning - Scene

Thea Hagalid - Sidescene

 

Søndag 27/5 kl.1445-1745

Emma Von Teffelen -Lillesal

Elizabeth Jara – Inngang gjestehavn

Oda Skogøy - Biblioteksfoaje

AngelaTherize - Scene

Malin Nguyen Todnem - Sidescene

 

Søndag 27/5 kl.1745-2030

Lena Brodowska - Lillesal

Luna Næsse Solgård – Inngang gjestehavn

Oliver Ø Enoksen - Biblioteksfoaje

Solrun Kjestveit - Sidescene/scene

 

 

Vakt i sminkegarderoben + ansvar for elever i alle garderobene.

 

25/5 kl.1530-1800

Nadine Nicole Normann

 

25/5 kl.1800-2030

Katrine Torland

 

26/5 kl.0900-1345

Reidun A Søyland 0900-1100

Mari Lyng Løset 11-1345

 

26/5 kl.1415-1730

Ingrid Grude Smeby

 

26/5 kl. 1745-2100

Astrid Celina Grøtte

 

27/5 kl.0900-1215

Elelta Belay

 

27/5 kl.1230-1445

Tuva Opdal

 

27/5 kl.1530-1745

Ivan Monastyrev

 

27/5 kl.1800 -2030

Julie Aksland kl. 1800-2030