Timeplaner dans

Her finner du timeplaner for dans 2017/18. Oversikten viser tidspunkt, tilbud, lærer og hvilken dansesal som brukes. Trykk her for å laste ned timeplanen i pdf-format.

Her er timeplan for dansesal B 111

Her er timeplan for dansesal B 210

 

Her er timeplan for dansesal F 110

Her er timeplan for dansesal F 111

Dansepedagoger ved Sandnes kulturskole

 

Marianne Kristine Kristoffersen
marianne.kristoffersen@sandnes.kommune.no

Sergei Medvedkov
sergei.medvedkov@sandnes.kommune.no

Maren Danielsen (permisjon 2017/18)
maren.danielsen@sandnes.kommune.no

Rannveig Berrefjord
rannveig.matre.berrefjord@sandnes.kommune.no

Jøran Ravndal
joran.ravndal@sandnes.kommune.no

Ann Kathrin Granhus
ann.kathrin.rosvik.granhus@sandnes.kommune.no

Elizabeth Sasso
elizabeth.ann.sasso@sandnes.kommune.no

Agnes Dancke
dancke@skole.rogfk.no